امروز يكشنبه 24 تير 1403

درباره ما

 سايت پورتال جامع خريد ، فروش و بازاريابي  ماشين آلات سنگین يك بازار اينترنتي كه با هدف اطلاع رساني سريع انواع ماشين آلات به پيمانكاران،خريداران ، فروشندگان و كليه شركتهاي ارائه دهنده خدمات براي سرعت و دقت در انتخاب درست راه اندازي شده است، يك راه سريع و مطمئن براي انجام فعاليتهاي مرتبط با ماشين آلات است. در اين بازار كليه خريداران، فروشندگان، اجاره دهندگان و افراد و شركتهاي نيازمند ماشين براي پروژه هاي خود مي توانند به سادگي در اين سايت عضو شوند و كليه اطلاعات ماشين آلات مورد نظر خود را در ديد هزاران بازديدكننده قرار دهند و انتظار ما انتقادات و پيشنهادات سازنده شماست .


  سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش انواع ماشین آلات سنگین در شکل سنتی را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید و یا سپردن ماشین آلات شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله ماشین آلات سنگین و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم .

پورتال جامع ماشين آلات سنگين جزء پنج كانديداي هشتمين جشنواره وب و موبايل ايران در سال 94 
 

 


 


 

 


عضویت در سایت

درج آگهی

قوانین و مقررات